funda işleme

Bağlı Olduğu Kategori : Belirtilmemiş
Ülke : Türkiye / İstanbul
Firma Ünvanı : funda işleme
Yetkili : funda sezer
Telefon / Fax : (212) 612 4545 / (212) 612 4546
Mail : fundaisleme@gmail.com

Kurumsal

Biz Kimiz?

1999 Yılında kurulan firmamız,Profesyonel anlamda,El işi,Boncuk,Pul payet, Tasarım alanında,Tekstil firmalarına hizmet vermektedir.Hizmet vermeye başladığımız ilk gün itibarıyla iş disiplininden kopmayan kadromuzun her gecen gün kendini yenilemesi ve çoğalması bunun bir göstergesidir.

Hizmet verdiğimiz ticaret firmalarının vazgeçilmez duayenlerinden biri olduk.

Funda İşleme , tüm müşterilerine hızlı ve etkin bir ticari anlayış çerçevesinde hizmet vermektedir. iyi örgütlenmiş güvenilir bir hizmet sürecini de yaşayacaksınız.
Yurt içi satış kanallarını sürekli genişleten, iç pazara yönelik çalışmalarını sürdüren Funda İşleme, 1999 yılında uygulamaya koyduğu büyüme ve gelişme çalışmalarını günümüzde de sürdürmeye kararlı...

Öncelikle teknik altyapısnı güçlendirerek üretim bölümü için grup parkurunu yenileyen ayrıca tasarım bölümü için model geliştiren Funda İşleme , genel anlamda modernizasyon hedefliyor. Sektöründe marka olmayı kendisine birinci hedef seçmiştir.

"Sektörün performansını değerlendirirken nerede durduğunuz önemlidir"

Tekstilde ne istediğinizi bilmek zorundasınız tecrübenizi teknoloji ile birleştirdiğiniz taktirde beklenti ve kapasitenizde herhangi bir olumsuzluk yaşamazsınız kalite ve alt yapı sorunu olmayan tüm firmalar kendilerine uluslar arası arenalarda dünya markaları ile birlikte görmek ister bende bu arenada hızlı ilerlemenin anahtarı olarak görüyorum diyen Funda Sezer şunları söyledi :

Öncelikle markaya yatırım yapılması gerekiyor ürününüzü kaliteden taviz vermeden müşterilerinize en uygun şartlarla ulaştırmalısınız. Markanızla birlikte yaşamalısınız ve attığınız her adımda gerek reklam gerek üretim gerekse satış unsurlarının birbirlerini tamamlayan zincirler olmasına özen göstermelisiniz
FİRMANIN İLANLARI

Listelenecek ilan bulunamadı